BUDYNEK I OKOLICA

 

STREFA MEDYCZNA I KORYTARZE
POKOJE

W 2023 r. przeprowadziliśmy remont całej części hotelowej.  Chcemy aby nasze pokoje, korytarze, klatka schodowa i winda były równie nowoczesne jak nasza infrastruktura rehabilitacyjna i strefa spa.

Zapraszamy do nowoczesnych i urządzonych w jasnych barwach pokoi i łazienek. 

Wnętrza są tak przygotowane, aby stanowić dopełnienie procesu relaksu i odpoczynku, z którego można skorzystać w naszym ośrodku.

POKÓJ STANDARD

DOSKONAŁY DLA JEDNEJ LUB DWÓCH OSÓB
Pragniemy aby wnętrza przygotowanych dla Państwa pokoi były dopełnieniem procesu relaksu i odpoczynku, z którego możecie skorzystać w naszym ośrodku.

Sprawdź ceny

Pokój standard posiada jedną sypialnię i indywidualną łazienkę z kabiną prysznicową. Wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka, lub łóżka połączone (łóżko małżeńskie), przez co może być zajmowany zarówno przez jedną, jak i dwie osoby. Bezpośrednio z pokoju można wyjść na balkon. Na wyposażenie pokoju składają się: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

APARTAMENT 2 POKOJOWY

IDEALNY DLA PARY!
Jeżeli chcecie państwo spędzić czas we dwoje, ten typ apartamentu będzie najlepszym rozwiązaniem. Komfortowe łóżka zapewnią odpoczynek a przytulny salon pozwoli zrelaksować się przy książce, kawie lub lampce dobrego wina.

Sprawdź ceny

Apartament 2 pokojowy wyposażony jest w przytulnie urządzoną sypialnię z małżeńskim łóżkiem, łazienkę z kabiną prysznicową i mały, zaciszny salonik do przyjmowania gości.

Na wyposażenie pokoju składają się: 2 komplety ręczników, 2 prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

APARTAMENT 3 POKOJOWY

ZNAKOMITY DLA RODZINY LUB GRUPY PRZYJACIÓŁ!
Dla rodzin z dziećmi lub dwóch par przyjaciół przygotowaliśmy obszerne apartamenty trzypokojowe, łączące funkcjonalność z potrzebą zapewniania każdemu relaksu i wypoczynku. Dzięki przemyślanemu rozłożeniu pomieszczeń będziecie Państwo mogli wypoczywać razem, a osobne sypialnie zapewnią intymność i komfort pobytu.

Sprawdź ceny

Apartament trzypokojowy posiada dwie sypialnie, jedną z łóżkiem małżeńskim, drugą z dwoma oddzielnymi łóżkami. Ponadto wyposażony jest w niewielki, zaciszny salonik i łazienkę z kabiną prysznicową.

Na wyposażenie pokoju składają się: komplety ręczników, prześcieradła do zabiegów fizykalnych, telewizor, stolik kawowy, lodówka, czajnik elektryczny.

 

APARTAMENT LUX

Przestronne, luksusowe apartamenty dla gości oczekujących wyższego standardu, znajdujące się na najwyższych (4 i 5) piętrach budynku, z których rozpościera się najładniejszy widok na górę Czantorię oraz miasto Ustroń. Idealny dla pary lub rodziny.

Sprawdź ceny

Apartamenty LUX to eleganckie, obszerne, świeżo wyremontowane w 2018 r. apartamenty o gustownym wystroju. Posiadają sypialnię z łóżkiem małżeńskim, przestronny pokój dzienny z rozkładaną kanapą, na której mogą spać dodatkowe 1 lub 2 osoby, oraz gustowną łazienkę z kabiną prysznicową. Apartament posiada balkon po stronie południowej oraz balkony francuskie po stronie zachodniej. Na wyposażenie pokoju dodatkowo składają się: telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, fotel, stolik, krzesła, suszarka, ręczniki i prześcieradła do zabiegów fizykalnych.

Pokój STUDIO

Pokoje STUDIO nadają się idealnie dla osób potrzebujących dwóch osobnych sypialni. Dają możliwość zakwaterowanie do 4 osób.

Sprawdź ceny

Pokoje STUDIO składają się z dwóch osobnych pokoi, po 2 osobne łóżka w każdym pomieszczeniu (w sumie 4 łóżka), oraz łazienki z kabiną prysznicową. Pozwala to na zakwaterowanie od 2 osób (każda z osobnym pokojem) lub większej liczby gości (do 4 osób). Na wyposażenie pokoju składają się: telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, stolik, krzesła, ręczniki i prześcieradła do zabiegów fizykalnych.

Pokój 2 osobowy LUX

Elegancki pokój, idealny dla pary z możliwością dokwaterowania 1 lub 2 osób.

Sprawdź ceny

Pokoje LUX to bardzo ładne, świeżo wyremontowane w 2018 r. pomieszczenia. Posiadają sypialnię z łóżkiem małżeńskim, elegancką łazienkę z obszerną kabiną prysznicową oraz rozkładaną kanapę, na której mogą spać dodatkowe 1 lub 2 osoby. Bezpośrednio z pokoju można wyjść na dwa balkony: po stronie południowej oraz zachodniej. Na wyposażenie pokoju dodatkowo składają się: telewizor, lodówka, czajnik elektryczny, fotel, stolik, krzesła, suszarka, ręczniki i prześcieradła do zabiegów fizykalnych.

REHABILITACJA
RECEPCJA, KAWIARNIA I RESTAURACJA