Róża wyróżnia się unikalną formułą
ALL INCLUSIVE MED.

Dzięki formule ALL INCLUSIVE MED otrzymacie Państwo podczas programu rehabilitacyjnego nielimitowaną ilość rodzajów zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej, zgodnie z ordynacją lekarza!

Nasi doświadczeni lekarze ustalą z Państwem podczas badania (spotkania, wywiadu) optymalny zestaw zabiegów oraz ich intensywność tak, aby uzyskali Państwo jak najlepsze efekty procesu rehabilitacji i doświadczyli pełnej harmonii odnowy biologicznej.
Gwarantujemy, iż otrzymają Państwo nie mniej niż 6 zabiegów średnio dziennie.

Indywidualny dobór zabiegów przez lekarza zależy od poniższych czynników:

● rodzaju schorzenia
● aktualnego stanu pacjenta
● chorób towarzyszących
● chorób przebytych

● wieku pacjenta
● czasu trwania choroby
● innych czynników (indywidualne reakcje na poszczególne bodźce fizyczne)

Każdy nasz Gość jest wyjątkowy, tak jak wyjątkowy jest jego przypadek i jego potrzeby. Właściwy dobór zabiegów, ich intensywność i kolejność jest kluczem do skutecznej rehabilitacji i pełnej odnowy biologicznej.

Aby w pełni skorzystać z efektów kuracji zalecamy 7-dniowy program rehabilitacyjny. Natomiast optymalne efekty zdrowotne dają programy rehabilitacyjne 14- i 21-dniowe (lub nawet dłuższe) w zależności od rodzaju schorzenia i oczekiwanych efektów.

Wielu naszych Gości korzysta z troskliwej opieki naszych profesjonalnych rehabilitantów korzystając regularnie z programów rehabilitacyjnych w Róży – to, jak twierdzą, daje im zdrowie, witalność, energię i radość z pięknego życia!

Przyjeżdżamy tu jak do domu a to mówi samo za siebie i jest komplementem dla całego domu. Trudno jest wymienić wszystkich, którzy troszczą się o to byśmy się tu tak dobrze czuli. Pochwała kucharkom za smakowite wyżywienie i sprawnej obsłudze. Wielkie uznanie paniom pielęgniarkom na czele z lekarzami oraz wszystkim pracującym przy zabiegach. Uznanie i podziękowania dla Państwa Prezesów, że ‘’wszystko gra jak na sznureczku” i za zmiany choćby najmniejsze, które przyczyniają się do estetyki domu.

Szczególnie dziękujemy za wszechstronną i fachową opiekę, profesjonalne zabiegi i wspaniałe podejście do pacjenta,  za wspaniałą rehabilitację, cierpliwość i wyrozumiałość w „renowacji” naszych stawów i zwichrowanych kręgosłupów. Opieka medyczna i pielęgniarska jest wspaniała.

Barbara i Rudolf, maj 2009 r.