Zaufaj naszemu doświadczeniu!

W Róży jesteście Państwo pod specjalistyczną opieką medyczną. Nad Waszym samopoczuciem i zdrowiem czuwa przyjazny i wysoko wykwalifikowany zespół profesjonalnych fizjoterapeutów oraz lekarzy specjalistów.

0
LAT DOŚWIADCZENIA W REHABILITACJI
0
OSOBOWY PERSONEL MEDYCZNY
0
TYSIĘCY WYKONANYCH ZABIEGÓW KAŻDEGO ROKU
0
ZADOWOLONYCH Z POBYTU KURACJUSZY ROCZNIE

LEKARZE

Nasz doświadczony i profesjonalny personel medyczny, to lekarze specjaliści z zakresu:

● reumatologii
● neurologii
● ortopedii
● balneologii i medycyny fizykalnej
● rehabilitacji medycznej
● psychiatrii

REHABILITANCI

Nasz zespół rehabilitacyjny to wykwalifikowani specjaliści wrażliwi i otwarci na drugiego człowieka oraz jego potrzeby.

W realizacji tych potrzeb, jakie stawiają przed nami pacjenci wykorzystujemy w swojej pracy różne metody kinezyterapeutyczne wspomagane zabiegami z zakresu fizykoterapii i hydroterapii. Każdy pacjent jest dla naszego zespołu „wyjątkowy” i robimy wszystko, aby sprostać jego oczekiwaniom zdrowotnym, poprzez wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

PIELĘGNIARKI

Pielęgniarki dyplomowane o wysokich kwalifikacjach sprawujące opiekę pielęgniarską nad pacjentami, dbają o właściwy komfort pacjentów.

Nasze pielęgniarki poza wiedzą medyczną, posiadają specyficzne predyspozycje psychiczne , kierując się w swojej pracy dobrem pacjenta.

RECEPCJONISTKI

Recepcjonistki w profesjonalny sposób przyjmą zgłoszenia rezerwacyjne pobytu, udzielą wyczerpujących informacji dotyczących możliwości rehabilitacji, cen, warunków zakwaterowania. Wybiorą Państwu najwłaściwszą ofertę dopasowaną do wymagań i oczekiwań. Nasz zespół recepcjonistek dba o komfort naszych kuracjuszy w czasie ich pobytu poprzez udzielanie bieżących informacji, reaguje na wszelkie życzenia i oczekiwania. Zespół cechuje uprzejmość, spokój i cierpliwość w obsłudze wymagających gości.

KUCHARKI

Nasz profesjonalny i doświadczony personel z działu żywienia sprawia, że posiłki są atrakcyjne, obfite i z uśmiechem serwowane.

PANIE POKOJOWE

Panie pokojowe dbają o czystość w kameralnie urządzonych pokojach, by po intensywnych zabiegach odpocząć i zrelaksować się .

KELNERKI

W Kawiarni Kuracjusza uśmiechnięte kelnerki wytwarzają przyjazna atmosferę, nawiązują dobry kontakt z gośćmi, serwując wyśmienitą kawę i inne napoje.

TECHNICY

Panowie z obsługi technicznej dbają o sprawność wszystkich urządzeń i reagują na wszelkie potrzeby naszych gości, aby czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Kolejny raz opuszczamy to miejsce z prawdziwym żalem. Przez dwa tygodnie pobytu w Róży czuliśmy się tu naprawdę wspaniale. To co nas tu zawsze sprowadza. To olbrzymia fachowość i zaangażowanie całego personelu jak i wspaniała atmosfera panująca w Sanatorium.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich bez wyjątku pracowników „Róży”. Przyjęcie jak i codzienna obsługa w recepcji, wizyty u Pani doktór oraz u pielęgniarek, fachowe, wzorowo prowadzone zajęcia rehabilitacyjne, dobre, urozmaicone jedzenie, wzorowo serwowane, utrzymanie czystości w pokojach, najlepsza w Ustroniu kawa w Kawiarni „Róża”, uśmiechnięci pracownicy- to wszystko na najwyższym poziomie powoduje iż wyjeżdżamy stąd z dużym żalem, lecz równocześnie z nadzieją myślimy o tym iż znów tu przyjedziemy.

Teresa i Józef, 14.07.2012