Informacje dla pobytów prywatnych
najczęsciej zadawane pytania

Rezerwacja

Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie lub mailowo. Tą drogą mogą Państwo także uzyskać informacje dotyczące dostępności miejsc w wybranych terminach oraz wszelkie inne informacje związane, zakresem usług Róży.
Tel: +48 33 854 28 46, +48 33 854 33 73
Mail: recepcja@roza.com.pl
Potwierdzeniem dokonanej rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 500 zł w terminie 5 dni od dnia rezerwacji /opłata rezerwacyjna/. Płatności należy dokonać na rachunek:
Numer konta bankowego dla przelewów w PLN:
ING Bank Śląski o/Ustroń 21 1050 1096 1000 0022 1204 2770
Numer konta bankowego dla przelewów w EUR:
SWIFT „INGBPLPW” PL 45 1050 1403 1000 0023 0454 7918
Na przelewie należy podać imię i nazwisko Gościa i termin programu rehabilitacyjnego / pobytu. Po wpłynięciu na nasze konto opłaty rezerwacyjnej „Róża” wystawi f-rę zaliczkową, którą na życzenie możemy przesłać na wskazany adres.
Zarezerwowany program rehabilitacyjny / pobyt można przełożyć na 30 dni przed planowanym terminem bez utraty wpłaconego zadatku, uzgadniając szczegóły z recepcją. W przypadku rezygnacji z rezerwacji  zadatek nie podlega zwrotowi.

Płatności

Pozostałą należną kwotę za program rehabilitacyjny i pobyt mogą Państwo opłacić przelewem przed przyjazdem lub na miejscu po przyjeździe kartą, przelewem lub gotówką w ciągu pierwszych 2 dni od rozpoczęcia programu rehabilitacyjnego. W przypadku korzystania wyłącznie z programu rehabilitacyjnego lub pobytu hotelowego odpłatność należy uiścić z góry.

Co zabrać ze sobą?

Przyjeżdżając do Róży, celem korzystania z programu rehabilitacyjnego prosimy zabrać ze sobą:
› posiadaną dokumentację medyczną (zdjęcia RTG, badania morfologiczne, karty informacyjne, itp)
› wygodny strój do ćwiczeń na sali (dres lub szorty, koszulki sportowe) oraz obuwie sportowe
› strój kąpielowy i klapki
› szlafrok (opcjonalnie)
› wygodny strój do spacerów po pięknej okolicy stosowny do pory roku
› dużą dawkę optymizmu, uśmiechu i chęci do aktywnego działania i pełnego relaksu 🙂

Dieta

Prowadzimy diety peskateriańskie, wegetariańskie i wegańskie.
Pozostałe diety realizowane są na zlecenie lekarskie spośród następujących: cukrzycowa, lekkostrawna, niskocholesterolowa, niskokaloryczna, bezglutenowa, bez laktozy, w chorobach: wątroby, dwunastnicy, dny moczanowej. Nie prowadzimy diet eliminacyjnych w zakresie wybranych produktów / potraw.

Parking

Róża dysponuje rozległym monitorowanym parkingiem. Parking jest bezpłatny w cenie programu rehabilitacyjnego dla Gości prywatnych.

Garaż

Dysponujemy limitowaną liczbą dozorowanych miejsc garażowych. O dostępność i koszt prosimy pytać przy dokonywaniu rezerwacji.

Internet

W całym budynku Róży dostępna jest bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Dostęp do sieci dla Klientow Róży jest bezpłatny.

Co jest na wyposażeniu pokoi?

Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w: lodówkę, telewizor, zestaw do parzenia herbaty/kawy, komplet ręczników, prześcieradła do zabiegów fizykalnych, suszarkę do włosów.