Zmieniamy się dla Was!

Szanowni Państwo,

W październiku br. rozpoczęliśmy remont całej części hotelowej.  Chcemy aby nasze pokoje, korytarze, klatka schodowa i winda były równie nowoczesne jak nasza infrastruktura rehabilitacyjna i strefa spa.

Od 23 grudnia 2022 roku zapraszamy do nowoczesnych i urządzonych w jasnych barwach pokoi i łazienek. Wnętrza są tak przygotowane, aby stanowić dopełnienie procesu relaksu i odpoczynku, z którego można skorzystać w naszym ośrodku.

Nowe zdjęcia wnętrz już są w galerii 🙂

 

 

Bezpieczny obiekt

Szanowni Państwo,

Procedury Higieny i Ochrony Zdrowia, wdrożone w Ośrodku w czerwcu ubiegłego roku, są na bieżąco aktualizowane

w oparciu o wytyczne merytorycznych instytucji  m.in.:

Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia, Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

 

 

Otwarcie RÓŻY

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż od 21 czerwca 2020 wznawiamy działalność w Róży.

Wiemy jak wielu z Was nie mogło doczekać się przyjazdu do Ustronia, aby skorzystać z bogatej oferty zabiegów rehabilitacyjnych w Róży, i aby dać swojemu ciału i duszy solidną porcję zdrowia, relaksu i wypoczynku. Od 21 czerwca ten sam zespół przemiłych i profesjonalnych pracowników jest gotowy na Państwa przyjazd!

W trosce o zdrowie Państwa oraz naszych Pracowników stosujemy niezwykle wysokie standardy higieniczno- sanitarne, aby pobyt i rehabilitacja w Róży przebiegały w atmosferze bezpieczeństwa i pełnego komfortu.

Wszelkich informacji o naszej ofercie,  dostępności miejsc i stosowanych procedurach udzielą nasze miłe Panie w recepcji ( tel 33 854 28 46,  33 854 33 73) w godzinach  7:00 - 22:00.

Gorąco zachęcamy do dokonywania rezerwacji - Podaruj sobie solidną dawkę zdrowia i wypoczynku!

 

Nowe oblicze RÓŻY - przebudowa i remont zakończone!

Jest nam niezmiernie miło przedstawić nowe oblicze Róży. Wsłuchując się bardzo uważnie w sugestie naszych Gości przeprowadziliśmy gruntowną modernizację wielu działów. W lipcu 2018r zakończyła się niezwykle rozległa przebudowa i modernizacja naszego obiektu.

Cała strefa rehabilitacji zyskała nowy, współczesny wygląd oraz zupełnie inny, wygodny układ funkcjonalny. Jadalnia, która nadal serwuje wyjątkowo smaczne posiłki, przeobraziła się w gustowną salę restauracyjną. Gruntownie wyremontowaliśmy całą elewację frontową, nadając jej nowoczesny i miły wygląd. Wymieniliśmy wszystkie, dotychczas nie wymienione okna na wygodne, o wysokich parametrach termicznych. Kilka pokoi dla osób niepełnosprawnych (na wózkach) zostało wyremontowanych, a wiele zyskało nowoczesne i ładne łazienki. Przybyło też kilka eleganckich apartamentów. Zmodernizowaliśmy system wentylacyjny, elektryczny, przeciwpożarowy i grzewczy, oraz przeprowadziliśmy szereg pomniejszych remontów, przebudów i ulepszeń.

Najciekawszą nowością Róży, i naszym powodem do dumy, jest bardzo elegancka strefa basenowa. RÓŻA wzbogaciła się w niezwykle gustowny basen z przeciwprądami dla bardziej wymagających gości, profesjonalną wannę balneologiczną do hydromasażu solankowego (jacuzzi), przytulną saunę fińską z aromaterapią, łaźnię parową z koloroterapią oraz nowoczesną saunę infrared (na podczerwień) z dodatkowymi funkcjami muzykoterapii.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej Galerii, ale przede wszystkim zapraszamy do osobistego przyjazdu. Gwarantujemy, że utwierdzą się Państwo w przekonaniu, iż sanatorium RÓŻA to obecnie jedno z najnowocześniejszych, bardzo gustownych i leczniczo niezwykle skutecznych ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce.

Cały zespół Róży pozostaje do Państwa dyspozycji — wszyscy wyjątkowo starannie zadbamy o Państwa zdrowie i wyśmienite samopoczucie.

Zadbajcie o siebie — podarujcie sobie solidną dawkę zdrowia, regeneracji i wypoczynku!
Niezwykle serdecznie zapraszamy!

„NIEZWYKŁY JUBILEUSZ” - 100 lat Pana Jakuba!!!

W grudniu 2017 r. w Sanatorium Uzdrowiskowym „Róża” obchodziliśmy niezwykły jubileusz
- 100 lat Pana Jakuba, naszego dostojnego gościa!

Na uroczystość do „Róży” przyjechali krewni jubilata.

Dlaczego w „Róży”?

Pan Jakub zaczął przyjeżdżać na rehabilitację do 'Róży' w 2005 r., najpierw z żoną, a teraz od kilku lat odwiedza nas regularnie sam — to jego 37. pobyt!

Jak sam mówi: „czuję się w Róży jak u siebie w domu. Są tu niezwykle życzliwi i opiekuńczy pracownicy — traktują mnie jak swojego członka rodziny".

Wspólne świętowanie!

Uroczyste przyjęcie urodzinowe przygotował Zarząd S.U. „Róża”, na które przyjechała z zagranicy liczna rodzina Pana Jakuba. Uroczystość uświetniły solistki zespołu „Śląsk” - razem z gośćmi zaśpiewały „Dwieście lat”.
Po urodzinowym torcie i toaście szampanem nasz dostojny jubilat i goście wysłuchali koncertu piosenek w ich wykonaniu.
Wszyscy zapowiedzieli się na kolejne 101. urodziny Pana Jakuba za rok.

Po uroczystości w lokalnej prasie (Gazeta Ustrońska i Dziennik Zachodni) ukazały się obszerne artykuły i wywiady z Panem Jakubem. Jeden z wywiadów dostępny jest na stronie internetowej Dziennika Zachodniego.

Zachęcamy do przeczytania (kliknij link: Dziennik Zachodni).