AKTUALNE PROMOCJE!

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

Jesteś po przebytej chorobie COVID-19?
Masz problemy ze sprawnością oddechową?
Twoja wydolność i kondycja osłabła?
Potrzebujesz regeneracji i poprawy odporności?

Przyjedź do Róży!

Pomożemy Ci w poprawie Twojego zdrowia i samopoczucia, wydolności wysiłkowej i krążeniowej.
Nasz program rehabilitacyjny dla osób po przebytej chorobie COVID-19 to kompleksowy pakiet diagnostyczno-terapeutyczny obejmujący działania z szerokiego zakresu fizjoterapii oraz dietetyki.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

Mięśnie dna miednicy odpowiadają za wiele ważnych funkcji w naszym ciele. Trening mięśni dna miednicy jest podstawową formą terapii wysiłkowego nietrzymania moczu oraz wspiera jakość życia. Wczesna profilaktyka zmniejsza ryzyko obniżenia narządów rodnych, a zdrowe dno miednicy ułatwia poród i przyśpieszy powrót do formy.

Jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy, skoro ich nie widzimy?

Dzięki wykorzystaniu robota rehabilitacyjnego Luna, jesteśmy w stanie pomóc w tej przewlekłej chorobie i to z bardzo dobrymi rezultatami. Robot Luna posiada elektrostymulację i biofeedback dla mięśni dna miednicy, który jest sprzężony z pomiarem EMG i odpowiednio dopasowaną elektrodą, dzięki, którym wykluczamy pracę innych mięśni i skupimy się bezpośrednio tylko na pracy mięśni dna miednicy, wykonywanej świadomie przez pacjenta. Cała kuracja jest wspomagana innymi zabiegami z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii jak i hydroterapii. Terapię tą stosujemy nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Jeżeli masz problemy dna miednicy, po zastosowaniu naszej terapii odczujesz znaczną poprawę, przez co zwiększysz komfort Swojego życia.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

  • Aktywnie uprawiasz sport i potrzebujesz odnowy, regeneracji i odpoczynku?
  • Nabawiłeś się urazów, kontuzji?

Przyjedź do nas. Pomożemy Ci w Twojej odnowie biologicznej, dzięki zastosowaniu odpowiednich metod i zabiegów terapeutycznych, które mamy przygotowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki nam wrócisz w pełni do uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportowej. Wrócą twoje siły psychofizyczne, znikną skutki zmęczenia, a Twój organizm będzie jeszcze bardziej przygotowany do kolejnego wysiłku. Dzięki takiej terapii szybciej odzyskasz swoją formę.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Zrób prezent swoim dziadkom. Podaruj im solidną porcję zdrowia, energii i wigoru! Voucher ‚Na Zdrowie’ Róża Med.

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

Serdecznie zachęcamy do zakupu vouchera „Na Zdrowie”, który przygotowaliśmy z myślą o Waszych najbliższych – rodzicach, dziadkach, ….

Obdarowując ich naszym voucherem „Na Zdrowie” możemy w bardzo prosty, ale wartościowy sposób, okazać im wdzięczność.

Są tysiące powodów, by okazać swoją wdzięczność, ale nie ma nic cenniejszego od ZDROWIA – dlatego podaruj Swoim bliskim wyjątkowe chwile spędzone w miłej atmosferze, i harmonii połączenia profesjonalnej rehabilitacji z wypoczynkiem.

Voucher „Na Zdrowie” obejmuje program rehabilitacyjny o dowolnej długości, wedle Państwa preferencji, wraz z pełnym pakietem zabiegów w formule All Inclusive Med. Osoba obdarowana może go wykorzystać w dowolnym czasie (w terminie jego ważności) samodzielnie ustalając najbardziej dogodny termin swojego pobytu w Róży.

Aby zakupić voucher „Na Zdrowie” prosimy o kontakt z recepcją . Przygotowany voucher wyślemy pod wskazany adres. Voucher „Na Zdrowie” zawiera imię i nazwisko osoby/osób obdarowywanej/-ych, a wartość całego vouchera należy opłacić z góry. Termin jego ważności uzgadniany jest indywidualnie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

Chcesz być zdrowym i aktywnym seniorem, cieszącym się pełnią życia, przyjedź do nas. Dzięki naszym zindywidualizowanym programom treningowym, poprawisz wytrzymałość, zwiększysz siłę, masę mięśniową, gibkość i znacznie poprawisz swoją koordynację ruchową.

Trening dla seniorów, który prowadzimy poprawi również Twój stan psychofizyczny, któremu będzie towarzyszyć witalność, entuzjazm, wzrośnie poczucie własnej wartości, spadnie poziom napięcia i zmęczenia i poczujesz radość z pięknego życia. W ramach programu uzyskasz edukację w zakresie zachowań prozdrowotnych.

Sugerowany czas trwania pobytu (7-14 dni).

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY