AKTUALNE PROMOCJE!

termin 14-28 lipiec 2019 r.

 

Zadbaj o zdrowie i odkryj górskie walory lecznicze i krajobrazowe malowniczego Beskidu Śląskiego w okresie letnim.

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

„Róża” w terminie 14-28 lipiec 2019 r. oddaje Państwu całe swoje doświadczenie i bazę zabiegowo-hotelową w dodatkowo obniżonej cenie.

Wszyscy, którzy we wskazanym okresie wykupią turnusy w „Róży” trwające nie krócej niż 14 dni, otrzymają 2 dni pobytu GRATIS, czyli 14 dni w cenie 12.
Indywidualnie dobrane programy leczniczo –
rehabilitacyjne, prowadzone pod nadzorem lekarzy specjalistów przez doskonałych rehabilitantów,
pozwolą na regenerację zdrowia i odzyskanie dobrego samopoczucia.
Co wyróżnia sanatorium Róża:
zespół lekarski i rehabilitacyjny z bardzo bogatym doświadczeniem
nowoczesny , wysokiej klasy sprzęt rehabilitacyjny
basen solankowy – najlepsza w Polsce solanka Zabłocka
unikalna formuła All Inclusive Med – zabiegi w cenie pobytu, opieka 24h
doskonałe położenie – piękna strefa uzdrowiskowa, bliskość centrum Ustronia i rzeki Wisły

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

Zrób prezent swoim dziadkom. Podaruj im solidną porcję zdrowia, energii i wigoru! Voucher ‚Na Zdrowie’ Róża Med.

ikona-promocje-prezent-dla-najblizszych

Serdecznie zachęcamy do zakupu vouchera „Na Zdrowie”, który przygotowaliśmy z myślą o Waszych najbliższych – rodzicach, dziadkach, ….

Obdarowując ich naszym voucherem „Na Zdrowie” możemy w bardzo prosty, ale wartościowy sposób, okazać im wdzięczność.

Są tysiące powodów, by okazać swoją wdzięczność, ale nie ma nic cenniejszego od ZDROWIA – dlatego podaruj Swoim bliskim wyjątkowe chwile spędzone w miłej atmosferze, i harmonii połączenia profesjonalnej rehabilitacji z wypoczynkiem.

Voucher „Na Zdrowie” obejmuje pobyt sanatoryjny o dowolnej długości, wedle Państwa preferencji, wraz z pełnym pakietem zabiegów w formule All Inclusive Med. Osoba obdarowana może go wykorzystać w dowolnym czasie (w terminie jego ważności) samodzielnie ustalając najbardziej dogodny termin swojego pobytu w Róży.

Aby zakupić voucher „Na Zdrowie” prosimy o kontakt z recepcją . Przygotowany voucher wyślemy pod wskazany adres. Voucher „Na Zdrowie” zawiera imię i nazwisko osoby/osób obdarowywanej/-ych, a wartość całego vouchera należy opłacić z góry. Termin jego ważności uzgadniany jest indywidualnie.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

ikona_prezent_mamay

Mięśnie dna miednicy odpowiadają za wiele ważnych funkcji w naszym ciele. Trening mięśni dna miednicy jest podstawową formą terapii wysiłkowego nietrzymania moczu oraz wspiera jakość życia. Wczesna profilaktyka zmniejsza ryzyko obniżenia narządów rodnych, a zdrowe dno miednicy ułatwia poród i przyśpieszy powrót do formy.

Jak ćwiczyć mięśnie dna miednicy, skoro ich nie widzimy?

Dzięki wykorzystaniu robota rehabilitacyjnego Luna, jesteśmy w stanie pomóc w tej przewlekłej chorobie i to z bardzo dobrymi rezultatami. Robot Luna posiada elektrostymulację i biofeedback dla mięśni dna miednicy, który jest sprzężony z pomiarem EMG i odpowiednio dopasowaną elektrodą, dzięki, którym wykluczamy pracę innych mięśni i skupimy się bezpośrednio tylko na pracy mięśni dna miednicy, wykonywanej świadomie przez pacjenta. Cała kuracja jest wspomagana innymi zabiegami z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii jak i hydroterapii. Terapię tą stosujemy nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.

Jeżeli masz problemy dna miednicy, po zastosowaniu naszej terapii odczujesz znaczną poprawę, przez co zwiększysz komfort Swojego życia.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY !
ikona_program-dla-seniorow

Chcesz być zdrowym i aktywnym seniorem, cieszącym się pełnią życia, przyjedź do nas. Dzięki naszym zindywidualizowanym programom treningowym, poprawisz wytrzymałość, zwiększysz siłę, masę mięśniową, gibkość i znacznie poprawisz swoją koordynację ruchową.

Trening dla seniorów, który prowadzimy poprawi również Twój stan psychofizyczny, któremu będzie towarzyszyć witalność, entuzjazm, wzrośnie poczucie własnej wartości, spadnie poziom napięcia i zmęczenia i poczujesz radość z pięknego życia. W ramach programu uzyskasz edukację w zakresie zachowań prozdrowotnych.

Sugerowany czas trwania pobytu (7-14 dni).ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY!

ikona_pakiet_sport_med
  • Aktywnie uprawiasz sport i potrzebujesz odnowy, regeneracji i odpoczynku?
  • Nabawiłeś się urazów, kontuzji?

Przyjedź do nas. Pomożemy Ci w Twojej odnowie biologicznej, dzięki zastosowaniu odpowiednich metod i zabiegów terapeutycznych, które mamy przygotowane specjalnie dla Ciebie. Dzięki nam wrócisz w pełni do uprawiania swojej ulubionej dyscypliny sportowej. Wrócą twoje siły psychofizyczne, znikną skutki zmęczenia, a Twój organizm będzie jeszcze bardziej przygotowany do kolejnego wysiłku. Dzięki takiej terapii szybciej odzyskasz swoją formę.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY !